Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
-
metosz
- Adminisztrátor

- Hozzászólások: 7670
- Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: metosz » kedd jan. 13, 2015 7:49 am
Jelentkezés részletes információk:
viewtopic.php?f=3&t=2174#p72541
A futamokra külön-külön nem kell jelentkezni, ezért nem is lett kiírva eddig ez a hozzászólás.

-
W A Mozart
- OW (road+ovál) Pilóta

- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: W A Mozart » csüt. jan. 15, 2015 9:22 pm
Sajnálom... Szokásos: beragadt a fékem, elfelejtettem újradugni a pedált futam előtt...Sajnos a tiopspeedem sem jött már ki, mert folyamatosan bent volt a fék...de az első 3 kör jó volt

:D
-
metosz
- Adminisztrátor

- Hozzászólások: 7670
- Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: metosz » pén. jan. 16, 2015 8:08 am
W A Mozart írta:Sajnálom... Szokásos: beragadt a fékem, elfelejtettem újradugni a pedált futam előtt...Sajnos a tiopspeedem sem jött már ki, mert folyamatosan bent volt a fék...de az első 3 kör jó volt

:D
Mi meg azon törpöltünk, hogy mi csöcs lett veled.
Nem hivatalos pontszerzők:
Giorgio (Lauda) 9 pont
Tony (Hunt) 6 pont
metosz (Lauda) 4 pont
Genio (Lauda) 3 pont
Matte (Hunt) 2 pont
Mozart (Hunt) 1 pont
Csapatbajnokiban:
Lauda 16 - 9 Hunt
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég