Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » pén. dec. 30, 2011 7:04 pm
2012-ben ismét megrendezésre kerül a MaSzim-on a Szenior Bajnokság. Előzetes egyeztetések alapján sok kérdés már tisztázódott a Bajnokival kapcsolatban, de még van 1-2 részlet melynek a végére nem tettünk még pontot, de ezek is hamarosan meglesznek. A jelentkezés még nem él, viszont a bővebb tájékoztatés és részletek miatt megnyitásra került ez a téma, és hogy miért is ilyen korán? A Bajnoki Január végén Kezdetét veszi. Ezért is fogtunk bele az ötletelésekbe és a részletek fixálásába.
A 2012-es Szenior Kupa a GT Sorozatból ismert autókkal kerül lebonyolításra, a pályák pedig úgy gondolom önmagukért beszélnek, mivel nem sok időnk volt a pályák tesztelésére, így "kénytelenek" voltunk kiválogatni az úgy érzem talán a legismertebb, legjobb pályákat, ha nem a legjobbak 
A sorozat kicsit eltér ismét a hagyományos lebonyolításoktól, köszönhetően a fura ötleteimnek, ami remélem a többségnek tetszeni fog, bár tudom sokan tartanak a hosszú távú futamoktól, de remélem jövőre Mindenkinek megjön a kedve hozzá.
A Bajnoki során 12 Futam kerül megrendezésre, ami azt is jelenti, hogy havonta Egy futammal jelentkezünk a GT autók kedvelőinek. A 12 futamból 7 "normál" hosszúságú és Hétfői alkalmakkal lesz megtartva, mig az 5 hosszútávú Átüléses versenyek Vasárnaponként kerülnek megrendezésre.
Az 5 átüléses Futam Vasárnap 16.00 órai rajtokkal fog indulni és 22.00-kor ér véget, ebből is következik, hogy 6 órásak lesznek a hosszú távú futamok. A naptár összeállításánál figyelembe vettük, hogy ne legyen azon a vasárnap F1, a rajongók miatt. 
A legismertebb hosszú távú versenyekből válogattunk, természetesen van még ezen kívül rengeteg helyszín, ahol rendeznek 6-8-12-24 órás versenyeket, de figyelembe kellett venni, hogy az rFactor mely pályáin lehet ezek közül minőségi versenyt futni.
Ezek alapján az 5 verseny helyszínei a következők:
Daytona, Nordschleife, LeMans, Spa és Monza, ezeket a futamokat a valós 24h versenyek időpontjaiban rendezzük, Nordschleife kivételével, azt kicsit előbbre kellett hozni az Indianapolis 500 verseny miatt.
Versenyek lebonyolítása:
Normál távú versenyek (Hétfői futamok)
A kvalifikáció, úgynevezett pre-kvalival fog zajlani, tehát a futamot megelőző 7 napban (hétfőtől-vasárnapig) lesz lehetőség mért időt futni a Pre-Qual Szerveren, az idők alapján áll össze a rajtsorrend a hétfői "Sprint" futamra, mely 25 perces, és 20.00-i rajttal kezdődik meg. Ezt követően jön egy 10 perces pihenő, és rajtsorrend felállítása, az "Endurance" futam rajtsorrendje a Sprint futam végeredménye alapján indul, azzal a különbséggel, hogy az első 10 helyezett fordított sorrendben rajtolhat. Az Endurance futam 50 perces lesz és kötelező 1 kiállást teljesíteni a pilótáknak.
Hosszú távú versenyek (Vasárnapi futamok)
A kvalifikáció ugyanúgy zajlik mint a normál futamoknál, csak itt hétfőtől-szombatig tart a pre-kvali.
És a futam Vasárnap 16.00-kor kezdődik és 6 óra időtartamúak lesznek. Többszörös időgyorsítás nem lesz, a gépek terhelését figyelembe véve, így mindegyik futamot, majd teljes távban világosban fogjuk lefutni, persze lesz, hogy hajnali órákba indul a futam, illetve olyan is, hogy kicsit késői időponttal fejeződik be a futam.
Az átüléssel kapcsolatban, annyit szeretnék, hogy érdemes már autóválasztásnál összebeszélni és csapattársat keresni, mivel az átüléses 6 órás futamon, a csapattársunkkal fogunk Egy autóval menni!!
Remélem izelítőnek ennyi elég lesz, a többi részlet majd a Szabályzatban olvasható.
Hivatalos Versenynaptár:
1. JAN 29. // Daytona 2h // Vasárnap
2. FEB 27. // Road America // Hétfő
3. MAR 12. // Imola // Hétfő
4. ÁPR 16. // Mid-Ohio // * új időpontban lesz megtartva Paul Ricard helyett
5. MÁJ 6. // Nordschleife 6h // * új időpontban lesz megtartva Abu Dhabi helyett
6. JUN 17. // LeMans 2h // Vasárnap *
7. JUL 2. // Mid-Ohio // Hétfő 2x 30 perc
8. AUG 12. // Spa 2h // Vasárnap *
9. SEP 10. // (Zolder) zárófutamként lesz megtartva SENNA EST, Detroit 1986 LOTUS 98T
10.OKT 8. // Sebring // Hétfő 2x 30 perc
11.NOV 4. // Nordschleife 2h // Vasárnap *
12.DEC 2. // Zolder (Monza) // Vasárnap * 2x 30 perc
Letöltések:
Mod letöltése:
Mod + Patch
Aktuális pálya:
Pályák letöltése
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » pén. dec. 30, 2011 7:07 pm
Autóválasztás:
A választás a Szenior 2011. évi Bajnokság végeredménye alapján történik, és az első 10 helyezettnek van előválasztási joga, név szerint:
Tommy78, Metosz, Kiru, Kopi, Zsozsesz, gombocfej, Bodzzza, Ginger17, Gstyle, Titusz
Autó választásnál kérnénk megadni a neveteket mellyel indulni fogtok, az autót, és a rajtszámát, illetve kérném, hogy tüntessétek fel az Életkorotokat is, ez a Szenior pontozása miatt kell. Természetesen, bárki indulhat a Bajnokságban és várunk is minél több embert!
Az indulási létszám minden bizonnyal maximálva lesz, mivel 40 db autónk van, de nem hinném, hogy ennyit biztonsággal fel lehet engedni a szerverre, ez hamarosan fixálva lesz.
Választható Csapatok/autók:
BMW Alpina B6

#8 Gerrard
#9 Danik0sz

#10 Kopi
#11 Metosz
Aston Martin DBR9

#7 Rojales
#8 Tjoe

#9 Kacsa
#10 GABOR
Audi R8 LMS

#3 Tommy78
#4 GFly

#32 Hellspyc
#33 bpetya
Corvette C6.R

#11 gombocfej
#12 Voodoo

#13 Tony
#14
Ferrari 458 Italia

#20 Udy95
#21

#50
#51
Ford GT

#5
#6

#40
#41
Lamborghini Murcielago R-SV

#24 Gstyle
#25 Dietrich

#37 Tamas Hakucsak
#38 Bence Balla
Maserati MC12

#1 Kiru
#2 Titusz

#33 Toby
#34 Zsozsesz
Mercedes SLS AMG

#3
#4

#44
#45
Nissan GT-R

#3
#4 BengA

#22 Ginger17
#23 Bodzzza
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » pén. dec. 30, 2011 7:14 pm
Hát akkor Boldog Új Évet Mindenkinek!!
Lehet jelentkezni aki szeretne! Első körben a Szenior 2011 TOP 10 versenyzője, utána bárki más a fent leírtak alapján kérném adja le a jelentkezését.
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » szomb. dec. 31, 2011 1:17 pm
Név: Tommy78
Autó: Nissan GT-R #22
Kor: 33
-
gombocfej
- Top Pilóta

- Hozzászólások: 196
- Csatlakozott: pén. feb. 12, 2010 6:22 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: gombocfej » szomb. dec. 31, 2011 2:34 pm
gombocfej
Ferrari 458 Italia #50
kor:35
-
BengA
- OW (road+ovál) Pilóta

- Hozzászólások: 1645
- Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: BengA » szomb. dec. 31, 2011 6:20 pm
Én is kipróbálnám.
21-es a kedvenc számom, ha azt majd az első 10 emberke nem igényli, akkor oda becsücsülnék.
Név: BengA
Kocsi: Ferrari 458 Italia #21
Kor: 31
-
metosz
- Adminisztrátor

- Hozzászólások: 7670
- Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: metosz » vas. jan. 01, 2012 2:12 pm
BMW Alpina B6
#10 Kopi
#11 metosz
Kopi majd még megerősíti.
-
KOPI
- Hozzászólások: 1989
- Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: KOPI » vas. jan. 01, 2012 2:42 pm
-
kiru
- Hozzászólások: 941
- Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm
Hozzászólás
Szerző: kiru » vas. jan. 01, 2012 3:31 pm
Még Titusz válaszára várok, mert csapattársak leszünk.
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » vas. jan. 01, 2012 3:34 pm
kiru írta:Még Titusz válaszára várok, mert csapattársak leszünk.
Rendben és örülök, hogy jöttök!

-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » vas. jan. 01, 2012 3:35 pm
Én is még csapattársügyileg várok Gadflyra, hogy jó e neki a Nissan, ami még nálam szóba jöhet az az Audi R8, úgyhogy Gadfly dönts majd, ha erre jársz.

-
GABOR
- OW (road) Pilóta

- Hozzászólások: 650
- Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm
Hozzászólás
Szerző: GABOR » vas. jan. 01, 2012 6:20 pm
Sziasztok!
Tóth Gábor (GABOR néven indulok)
Aston Martin DBR9 (#10)
Kor: 25
-
Toby
- Adminisztrátor

- Hozzászólások: 299
- Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: Toby » vas. jan. 01, 2012 6:33 pm
Ha a Top10 után még maradna Aston, az egyikbe szívesen beülnék!
Toby
Valamelyik Aston Martin
Kor: 24
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.
-
doozi
- Top Pilóta

- Hozzászólások: 170
- Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: doozi » vas. jan. 01, 2012 6:43 pm
Ha lehet beülnék GABOR mellé

-
Tony
- Hozzászólások: 1461
- Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: Tony » vas. jan. 01, 2012 8:28 pm
Jelentkezem én is.
Tony
Csapat: Phoenix Racing Corvette C6.R
Autó: #13
Kor: 21
-
kiru
- Hozzászólások: 941
- Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm
Hozzászólás
Szerző: kiru » vas. jan. 01, 2012 9:44 pm
Tituszal beszéltem, és csak holnap tudja kipróbálni az új mod-ot.
Így holnap tudok csak autót választani.
-
sanya
- Hozzászólások: 1117
- Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: sanya » hétf. jan. 02, 2012 10:17 am
Nem egyeztettünk, de szivesen beülnék Toby mellé amennyiben nincs más terve!
Annál is inkább mert maszimos pályafutásom legelején egy átüléses versenyen épp mellé sodort a véletlen!
tehát:
kocsi: mittomén
sanya
kor: 31! (ja nem: 45)

-
Gadfly
- Hozzászólások: 4031
- Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: Gadfly » hétf. jan. 02, 2012 10:31 am
Tommy78 írta:Én is még csapattársügyileg várok Gadflyra, hogy jó e neki a Nissan, ami még nálam szóba jöhet az az Audi R8, úgyhogy Gadfly dönts majd, ha erre jársz.

nah jelen..picit elcsúsztam a napokban...
Név: GFly
Autó: Nissan GT-R #23
Kor: 30
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!
-
pettya
- OW (road) Pilóta

- Hozzászólások: 227
- Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: pettya » hétf. jan. 02, 2012 1:07 pm
!!Csapattárs kerestetik!!
Akinek nincs csapattársa azzal szívesen társulnék :d
Név: Petya
Autó: Audi R8 #33
Kor: 24
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » hétf. jan. 02, 2012 2:42 pm
Eladtuk a Nissanokat, úgyhogy átmegyünk a Rosberg Csapatba.
Audi R8
#3 Tommy78
#4 GFly
-
Gadfly
- Hozzászólások: 4031
- Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: Gadfly » hétf. jan. 02, 2012 2:43 pm
Tommy78 írta:Eladtuk a Nissanokat, úgyhogy átmegyünk a Rosberg Csapatba.
Audi R8
#3 Tommy78
#4 GFly

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!
-
kiru
- Hozzászólások: 941
- Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm
Hozzászólás
Szerző: kiru » hétf. jan. 02, 2012 3:39 pm
Kérdőjeles BMW, de még Titusz barátom válaszára várok.

Azt mondta ma meló után nyilatkozik, mert nem volt gép közelben hogy tesztelje az új mod-ot.
..... a végén lehet hogy Maserati vagy SLS lesz.

Folyamatosan folynak a tárgyalások....
Még néhány óra és írom a biztosat. :D
-
Toby
- Adminisztrátor

- Hozzászólások: 299
- Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: Toby » hétf. jan. 02, 2012 3:42 pm
sanya írta:Nem egyeztettünk, de szivesen beülnék Toby mellé amennyiben nincs más terve!
Annál is inkább mert maszimos pályafutásom legelején egy átüléses versenyen épp mellé sodort a véletlen!

Jajj nekem. :D
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.
-
KOPI
- Hozzászólások: 1989
- Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: KOPI » hétf. jan. 02, 2012 5:32 pm
kiru írta:Kérdőjeles BMW, de még Titusz barátom válaszára várok.

Azt mondta ma meló után nyilatkozik, mert nem volt gép közelben hogy tesztelje az új mod-ot.
..... a végén lehet hogy Maserati vagy SLS lesz.

Folyamatosan folynak a tárgyalások....
Még néhány óra és írom a biztosat. :D
HÁTHA SEGIT DÖNTENI

-
KOPI
- Hozzászólások: 1989
- Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: KOPI » hétf. jan. 02, 2012 6:01 pm
Versenyautó BMW alapokon
Visszatér a versenyzéshez az Alpina - jelentette be a német gyártó korábban. Az új versenyautó bemutatását a hamarosan következő Genfi Autószalonra időzítették, de nem kell márciusig várnunk, itt vannak a részletek.
A Nemzetközi Automobil Szövetség GT3-as kategóriájának megfelelő autó a BMW hatos alapján készülő Alpina B6 személyautóból készül Motorja 4,4 literes, kompresszoros V8-as, maximális teljesítménye 530 Nm. A lassú kanyarokban viszont a bődületes 725 newtonméteres maximális nyomaték teszi versenyképessé a kocsit.
Hatfokozatú szekvenciális sebességváltó jár a versenyautóhoz, amivel egy ügyes pilóta 3,9 másodperc alatt elérheti a százas tempót. A kocsival a Norschleifén 285 km/órát értek el a B6 GT3-mal.
Jelenleg azon dolgozik az Alpina, hogy megtalálja a gyári csapat versenyzőit, de az autó privát csapatok számára is elérhető lesz. Vélhetően nem akárkik vezetik majd az Alpina autóit. A hirek szerint Metosz és Kopi esélyes legjobban a két ülésre,de a gyár másik autóit Titusz és Kiru vezetheti.

-
Zsozsesz
- Ász Pilóta

- Hozzászólások: 403
- Csatlakozott: hétf. feb. 16, 2009 9:26 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: Zsozsesz » hétf. jan. 02, 2012 8:12 pm
Név: Zsozsesz
Autó: FORD GT #5
Kor: 44, lassan 45
Az átüléses versenyekkel még nem tom mi lesz
-
kiru
- Hozzászólások: 941
- Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm
Hozzászólás
Szerző: kiru » hétf. jan. 02, 2012 10:51 pm
Éjszakéba nyúló tárgyalás után megszületett a döntés.
Maserati MC12 Vitaphone
Név: kiru
Kor: 20303991 perc
Név:Titusz
Kor: 39
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » hétf. jan. 02, 2012 10:55 pm
Tituszt beírom mint Szenior, de Kiru sajnos téged, így, hogy még 4 éves sem vagy nem tudlak beírni

-
kiru
- Hozzászólások: 941
- Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm
Hozzászólás
Szerző: kiru » hétf. jan. 02, 2012 11:00 pm
Tommy78 írta:Tituszt beírom mint Szenior, de Kiru sajnos téged, így, hogy még 4 éves sem vagy nem tudlak beírni

Javítva!

Mégis indulnék... :D
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » hétf. jan. 02, 2012 11:06 pm
kiru írta:Tommy78 írta:Tituszt beírom mint Szenior, de Kiru sajnos téged, így, hogy még 4 éves sem vagy nem tudlak beírni

Javítva!

Mégis indulnék... :D
Így már elfogadva! Aztán vigyázni a Maseratira, és az #1-es rajtszámra!

-
kiru
- Hozzászólások: 941
- Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm
Hozzászólás
Szerző: kiru » hétf. jan. 02, 2012 11:11 pm
Tommy78 írta:Így már elfogadva! Aztán vigyázni a Maseratira, és az #1-es rajtszámra!

Vigyázok!

Itt van a garázsban. Lemostam, szépen csillog.
-
kiru
- Hozzászólások: 941
- Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm
Hozzászólás
Szerző: kiru » hétf. jan. 02, 2012 11:35 pm
-
Csaba
- Hozzászólások: 1755
- Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: Csaba » kedd jan. 03, 2012 12:34 pm
Gombócfej remélem nem gond, de beülnék Benga mellé a 20as autóba, hogy kicsit felhúzza,m a teljesítményét! :D:D
Buchert Csaba
-
BengA
- OW (road+ovál) Pilóta

- Hozzászólások: 1645
- Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: BengA » kedd jan. 03, 2012 12:44 pm
Csaba írta:...beülnék Benga mellé a 20as autóba, hogy kicsit felhúzza,m a teljesítményét! :D:D
Na mi van, tréfarépát reggeliztél???
Inkább a helyesírással legyél elfoglalva..."felhúzza,m "

-
gombocfej
- Top Pilóta

- Hozzászólások: 196
- Csatlakozott: pén. feb. 12, 2010 6:22 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: gombocfej » kedd jan. 03, 2012 4:22 pm
semmi gond,de mint testver csapat egy kis set up segitseg elkelne,nem tudom merre induljak,mert idaig
barmerre allitgattam az alap volt a legjobb...

-
KOPI
- Hozzászólások: 1989
- Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: KOPI » kedd jan. 03, 2012 6:40 pm
urak 1 dologba szeretnék beleszolni. Gstyle jelezte,hogy ő Aston Martinnal akar menni,mivel ő benne van a top 10 pilótába ezt ne hagyjátok figyelmen kivűl mielött sértődés lesz.
-
BengA
- OW (road+ovál) Pilóta

- Hozzászólások: 1645
- Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: BengA » kedd jan. 03, 2012 6:42 pm
gombocfej írta:semmi gond,de mint testver csapat egy kis set up segitseg elkelne,nem tudom merre induljak,mert idaig
barmerre allitgattam az alap volt a legjobb...

Amint teszteltünk Csabival, küldünk

-
Csaba
- Hozzászólások: 1755
- Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: Csaba » kedd jan. 03, 2012 7:02 pm
BengA írta:gombocfej írta:semmi gond,de mint testver csapat egy kis set up segitseg elkelne,nem tudom merre induljak,mert idaig
barmerre allitgattam az alap volt a legjobb...

Amint teszteltünk Csabival, küldünk

jaja, még nem mentem egy kőrt se vele
Buchert Csaba
-
Dietrich
- Ász Pilóta

- Hozzászólások: 4481
- Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: Dietrich » kedd jan. 03, 2012 8:55 pm
megnézem a szabad autók közül melyiket tudom úton tartani

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

-
GABOR
- OW (road) Pilóta

- Hozzászólások: 650
- Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm
Hozzászólás
Szerző: GABOR » kedd jan. 03, 2012 9:52 pm
KOPI írta:urak 1 dologba szeretnék beleszolni. Gstyle jelezte,hogy ő Aston Martinnal akar menni,mivel ő benne van a top 10 pilótába ezt ne hagyjátok figyelmen kivűl mielött sértődés lesz.
Akkor mondja meg melyik Astonnal szeretne menni, hogy időben tudjanak váltani azok akik jelenleg azt a csapatot választották!

-
gstyle
- Ász Pilóta

- Hozzászólások: 1080
- Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: gstyle » szer. jan. 04, 2012 11:08 am
Kopi!
Köszi hogy gondoltál rám!:))
Közben beszéltem Dietrichel, és mivel csapattársak lennénk, ezért lemondok az Aston Martinomról, mert az nem várjuk el hogy két emberke is autót cseréljen miattunk.
Így választunk olyan autót amiben még két ülés van.
Max annyit kérnék pofátlanul, hogy ahol teljesen üres csapat van azt egyenlőre lehetne-e üresen hagyni, holnap délig rendezem a dolgot, csak eddig picit zűrös napjaim voltak.
Köszi!
-
Dietrich
- Ász Pilóta

- Hozzászólások: 4481
- Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: Dietrich » szer. jan. 04, 2012 11:23 am
Kéretik akkor várni, hogy lambo, maserati vagy Corvette lesz esetleg a választott autó. én is Gstylera várok.

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

-
Wega
- OW és zárt kasztnis (road) Pilóta

- Hozzászólások: 34
- Csatlakozott: hétf. júl. 21, 2008 5:05 pm
Hozzászólás
Szerző: Wega » szer. jan. 04, 2012 6:54 pm
Üdv az uraknak! A GT re felcsillant a szemem, csapattársat keresek, autót meg tesztelem közben
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » szer. jan. 04, 2012 6:56 pm
Wega írta:Üdv az uraknak! A GT re felcsillant a szemem, csapattársat keresek, autót meg tesztelem közben
üdv Neked is!
#2-es hsz-ben láthatod, hol van valaki egyedül, érdemes azokkal megbeszélni, pilóta fórum csevegőben is már ketten írtak, hogy csapattárs kerestetik.
-
gstyle
- Ász Pilóta

- Hozzászólások: 1080
- Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: gstyle » csüt. jan. 05, 2012 9:39 am
Lamborghini Murcielago R-SV
#24 - Gstyle , kor: 44
#25 - Dietrich , kor: 46
-
Rojales
- Zárt kasztnis pilóta

- Hozzászólások: 65
- Csatlakozott: szer. máj. 05, 2010 3:18 pm
Hozzászólás
Szerző: Rojales » csüt. jan. 05, 2012 2:28 pm
tetszik a mod ezért egy két futamra én is beugranék majd ha lesz majd esetleg szabad auto és lehetőség rá, de a hosszabb távot nem tudom vállalni sajnos.
-
11Tom11
- OW (road) Pilóta

- Hozzászólások: 19
- Csatlakozott: vas. feb. 07, 2010 10:39 am
Hozzászólás
Szerző: 11Tom11 » pén. jan. 06, 2012 1:36 pm
Hello jelentkezni szeretnénk!
Nick: Tamas Hakucsak
Kocsi: Lamborghini Murcielago R-SV #37
Kor: 17
Nick: Bence Balla
Kocsi: Lamborghini Murcielago R-SV #38
Kor: 19
-
pettya
- OW (road) Pilóta

- Hozzászólások: 227
- Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: pettya » pén. jan. 06, 2012 6:23 pm
Összeállt a BLACK FALCON AUDI R8 Csapat

-
kiru
- Hozzászólások: 941
- Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm
Hozzászólás
Szerző: kiru » szomb. jan. 07, 2012 12:08 am
Érzem hogy jó kis bajnokság lesz izgalmas futamokkal...

-
Wega
- OW és zárt kasztnis (road) Pilóta

- Hozzászólások: 34
- Csatlakozott: hétf. júl. 21, 2008 5:05 pm
Hozzászólás
Szerző: Wega » szomb. jan. 07, 2012 12:14 pm
Üdv, jelentkeznék a bajnokságba
Nick: Wega
Autó: Black Falcon Audi R8 LMS
Rajtszám:#32
Kor: 24
-
IsTi
- Ász Pilóta

- Hozzászólások: 816
- Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm
Hozzászólás
Szerző: IsTi » szomb. jan. 07, 2012 1:20 pm
Halihóó!
Én is jelentkezni szeretnék:)
Ferrari 458 Italia gombocfej mellé. Lebeszéltem már vele ;)
-
Toby
- Adminisztrátor

- Hozzászólások: 299
- Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: Toby » vas. jan. 08, 2012 6:02 pm
Mivel Sanya időközben rájött, hogy nem tud vezetni és inkább az autó teljesítményére bízná a dolgot, ha van rá lehetőség, átülnénk a maradék Maseratiba.

A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.
-
Tommy78
- Hozzászólások: 4326
- Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm
Hozzászólás
Szerző: Tommy78 » vas. jan. 08, 2012 6:15 pm
Toby írta:Mivel Sanya időközben rájött, hogy nem tud vezetni és inkább az autó teljesítményére bízná a dolgot, ha van rá lehetőség, átülnénk a maradék Maseratiba.


-
sanya
- Hozzászólások: 1117
- Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: sanya » vas. jan. 08, 2012 9:31 pm
Toby írta:Mivel Sanya időközben rájött, hogy nem tud vezetni és inkább az autó teljesítményére bízná a dolgot, ha van rá lehetőség, átülnénk a maradék Maseratiba.


-
tjoe
- Top Pilóta

- Hozzászólások: 253
- Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: tjoe » szomb. jan. 14, 2012 12:02 pm
Név: Tjoe
Autó: Aston Martin DBR9 #8
Kor: 42
Rojalesnak foglalnám a #7-t, de majd ő is jelzi.
De hová tűnt Damon Hill !?
-
Titusz
- Top Pilóta

- Hozzászólások: 150
- Csatlakozott: vas. jan. 30, 2011 8:51 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: Titusz » szomb. jan. 14, 2012 10:42 pm
sanya írta:Toby írta:Mivel Sanya időközben rájött, hogy nem tud vezetni és inkább az autó teljesítményére bízná a dolgot, ha van rá lehetőség, átülnénk a maradék Maseratiba.


Ez már a szponzorotok?
-
Rojales
- Zárt kasztnis pilóta

- Hozzászólások: 65
- Csatlakozott: szer. máj. 05, 2010 3:18 pm
Hozzászólás
Szerző: Rojales » vas. jan. 15, 2012 12:00 pm
jelentkeznék akkor tehát énis:
Név: Rojales
Autó: Aston Martin DBR9 #7
Kor: 23
-
KOPI
- Hozzászólások: 1989
- Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: KOPI » vas. jan. 15, 2012 12:22 pm
sanya írta:Toby írta:Mivel Sanya időközben rájött, hogy nem tud vezetni és inkább az autó teljesítményére bízná a dolgot, ha van rá lehetőség, átülnénk a maradék Maseratiba.


Orbán Viktor személyes szponzorotok?

.Ál(l)ampénzből
-
finiser
- OW (road+ovál) Pilóta

- Hozzászólások: 165
- Csatlakozott: kedd dec. 15, 2009 6:48 pm
- Admin: Admin
Hozzászólás
Szerző: finiser » vas. jan. 15, 2012 4:00 pm
Sziasztok!
Egy kis segítség kéne,szeretném kipróbálni a modot,de nem tudom felrakni, mert v.mi jelszót kér a GameData/Shared/coreshaders.mas - hoz.

Sipkai Béla
-
Bodzzza
- Hozzászólások: 797
- Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
- Admin: Admin
-
Kapcsolat:
Hozzászólás
Szerző: Bodzzza » vas. jan. 15, 2012 5:57 pm
Név: Bodzzza
Autó: FORD GT #6
Kor: 33
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég